Завжди на зв'язку
+38 0959291714
Безкоштовна доставка
від 249 грн.
"Крысиная смерть" №1

"Крысиная смерть" №1

  • Модель: "Крысиная смерть" №1 (100/200 г)
  • Наявність: 2-3 Days
  • 16грн.

  • Без ПДВ:16грн.

Готова до застосування отруєна приманка, яка містить в якості діючої речовини 0,005% бродіфакум. За зовнішнім виглядом засіб Смерть щурам № 1 являє собою тістоподібну масу, упаковану в фільтр-пакетики масою 10 г.

«Смерть щурам №1» включає в себе виключно натуральні інгредієнти - борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу приманку звичної їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності - 24 місяці). Приманка не розрахована на нецільових тварин.

Засіб «Смерть щурам № 1» розкладати під укриттям в спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, поліетилену або жерсті, пінцетом (щоб виключити «людський запах») по 1 пакетику для миші, 2-3 пакетика для щурів в місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін. Розкладати через 2-15 м в залежності від виду та чисельності гризунів Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням кошти і там, де вона з'їдена, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання приманки тоді, коли воно залишається недоторканим гризунами.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре