Завжди на зв'язку
+38 0959291714
Безкоштовна доставка
від 249 грн.

UA WHISKAS®


 UA Whiskas®. З домашньою птицею в соусі. Повнораціоннийконсервований корм для кошенят віком від 2 до 12 місяців.  UA Whiskas®. З домашньою птицею в соусі. Повнораціоннийконсервований корм для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

UA Whiskas®. З домашньою птицею в соусі. Повнораціоннийконсервований корм для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

 UA Whiskas®. З домашньою птицею в соусі. Повнораціонний консервований корм для кошенят віком від 2 до 12 місяців. Склад:м’ясотасубпродукти (включаючи..

15грн. Без ПДВ:15грн.

 З кроликомв соусі  UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.  З кроликомв соусі  UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

З кроликомв соусі UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

 UA Whiskas® З кроликомв соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. Склад:м’ясо тасубпродукти (включаючи 4% кролика),злаки,мінераль..

15грн. Без ПДВ:15грн.

 Крем-суп з яловичиною UA WHISKAS® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.  Крем-суп з яловичиною UA WHISKAS® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

Крем-суп з яловичиною UA WHISKAS® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

UA WHISKAS®. Крем-суп з яловичиною. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. Склад: м’ясо та продукти тваринного походження (25%, включ..

15грн. Без ПДВ:15грн.

UA WHISKAS®. З куркою в соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

UA WHISKAS®. З куркою в соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

Рекомендації з годування на добу: Для дорослої кішки (4 кг) необхідно 2/3 банки на день. У разі комбінованого годування  для дорослої кішки (4..

40грн. Без ПДВ:40грн.

UA Whiskas®. З лососем в соусі. Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів. UA Whiskas®. З лососем в соусі. Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів.

UA Whiskas®. З лососем в соусі. Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів.

 UA Whiskas®. З лососем в соусі. Повнораціонний консервованний корм для дорослих котів. Склад:м’ясотасубпродукти,риба та рибні субпродукти (включаючи 4..

15грн. Без ПДВ:15грн.

UA WHISKAS®. З яловичиною в соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

UA WHISKAS®. З яловичиною в соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

Рекомендації з годування на добу: Для дорослої кішки (4 кг) необхідно 2/3 банки на день. У разі комбінованого годування  для дорослої кішки (4..

40грн. Без ПДВ:40грн.

UA Whiskas®. З яловичиною в соусі.Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів.  UA Whiskas®. З яловичиною в соусі.Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів.

UA Whiskas®. З яловичиною в соусі.Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів.

UA Whiskas®. З яловичиною в соусі.Повнораціонний консервованний корм для дорослихкотів. Склад:м’ясо  та субпродукти (включаючи 4% яловичини),злаки,мі..

15грн. Без ПДВ:15грн.

З індичкоюв соусі UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. З індичкоюв соусі UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

З індичкоюв соусі UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

UA Whiskas®.З індичкоюв соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. Склад:м’ясо тасубпродукти (включаючи 4%індички),злаки,мінеральні речо..

15грн. Без ПДВ:15грн.

З куркою в желе WHISKAS® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. З куркою в желе WHISKAS® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

З куркою в желе WHISKAS® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

WHISKAS®. З куркою в желе. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. Склад: м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курят..

15грн. Без ПДВ:15грн.

З куркою в соусі  UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. З куркою в соусі  UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

З куркою в соусі UA Whiskas® Повнораціонний консервований корм для дорослих котів.

 UA Whiskas®.З куркою в соусі. Повнораціонний консервований корм для дорослих котів. Склад:м’ясо тасубпродукти (включаючи 4%курятини),злаки, мінеральні р..

43грн. Без ПДВ:43грн.

З КУРЯТИНОЮ  UA WHISKAS® ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК ТА КАСТРОВАНИХ КОТІВ З КУРЯТИНОЮ  UA WHISKAS® ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК ТА КАСТРОВАНИХ КОТІВ

З КУРЯТИНОЮ UA WHISKAS® ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК ТА КАСТРОВАНИХ КОТІВ

UA WHISKAS®. З КУРЯТИНОЮ. ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК ТА КАСТРОВАНИХ КОТІВ. Рекомендації з годування на добу:  ..

10грн. Без ПДВ:10грн.

З КУРЯТИНОЮ UA WHISKAS® ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КОТІВ. З КУРЯТИНОЮ UA WHISKAS® ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КОТІВ.

З КУРЯТИНОЮ UA WHISKAS® ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КОТІВ.

UA WHISKAS®. З КУРЯТИНОЮ. ПОВНОРАЦІОННИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КОТІВ. Рекомендації з годування на добу:    3..

43грн. Без ПДВ:43грн.

Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)